Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 1
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 977 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
BGK Elit
Andreas Ekehult
Klass B
BGK Elit
Mikael Ekehult
Klass C
BGK Elit
Åke Gillberg
Klass C
BGK Elit
Tomas Göransson
Klass C
BGK Elit
Tommy Göransson
Klass D
BGK Elit
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Per-Ove Garesjö
Klass C
BGK Spiik
Lennart Mathiasen
Klass C
BGK Spiik
Lars-Erik Sundin
Klass C
BGK Spiik
BGK VK-78
Tommy Bertelson
Klass A
BGK VK-78
Eva Elfstrand
Klass D
BGK VK-78
Benny Eriksson
Klass C
BGK VK-78
Peter Hedman
Klass C
BGK VK-78
Peter Lundberg
Klass D
BGK VK-78
Åke Lundberg
Klass B
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Patrik Wessling
Klass B
BGK VK-78
Stig Westerberg
Klass B
BGK VK-78
Tage Westerberg
Klass C
BGK VK-78
Daga BGK
Andreas Rosenberg
Klass A
Daga BGK
Mats Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass A
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Ryno Vestergren
Klass C
Djulö BGK
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Klass C
Enköpings BGK
Ronny Ekberg
Klass C
Enköpings BGK
Hans Fryklund
Klass A
Enköpings BGK
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Bo Nordström
Klass C
Enköpings BGK
Rune Pousette
Klass C
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Jan Adolfsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass B
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Eva Prennfors
Klass C
Eskilstuna BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Rolf Strandberg
Klass B
Eskilstuna BGK
Åse Tellia
Klass C
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
Klass A
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Gullbergsbro BGK
Mats Eisenschmidt
Klass B
Gullbergsbro BGK
Haga BGK
Per Karlsson
Klass D
Haga BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Bengt-Åke Pettersson
Klass D
Haga BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online