Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-10 Final
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1145 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK Elit
Mikael Ekehult
Klass C
BGK Elit
BGK Spiik
Per-Ove Garesjö
Klass C
BGK Spiik
BGK VK-78
Tommy Bertelson
Klass A
BGK VK-78
Eva Elfstrand
Klass D
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Enköpings BGK
Hans Fryklund
Klass A
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Jan Adolfsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass B
Eskilstuna BGK
Jan Jonsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
Klass A
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Hammarby BGK
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
Conny Andersson
Klass D
Hammarby BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Susanne ViIlhelmsson
Klass D
Haninge BGK
MGK 49 Nyköping
Tommy Edeving
Klass B
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tomas Halvarsson
Klass A
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Per-Ola Näsman
Klass C
Mosås BGK
Skellefteå BGK
Magnus Mårtensson
Klass A
Skellefteå BGK
Stora Tuna BGK
Birgitta Lundgren
Klass D
Stora Tuna BGK
Stig Pettersson
Klass B
Stora Tuna BGK
Strängnäs BGK
Eva Prennfors
Klass C
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Bernt Gustavsson
Klass B
Södertälje BGK
Urpo Lindholm
Klass D
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
Klass C
Tantogårdens BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Trollhättans BGK
Mikael Lindström
Klass B
Trollhättans BGK
Tyresö BGK
Mikael Karlsson
Klass A
Tyresö BGK
Stefan Viberg
Klass A
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Tom Kungsman
Klass D
Uppsala BGK
Conny Pihl
Klass D
Uppsala BGK
Ålbrons BGK
Mikael Lind
Klass D
Ålbrons BGK
Örebro BGK
Robert Gustavsson
Klass A
Örebro BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Örebro BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online