Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in Cup Stockholm 7
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1099 Logged in: 2
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Asarums BGK
Jörgen Hörberg
Klass A
Asarums BGK
BGK VK-78
Eva Elfstrand
Klass B
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Ersta MGK
Christoffer Indebetou
Klass B
Ersta MGK
Monica Johansson
Klass C
Ersta MGK
Jonas Mattsson
Klass B
Ersta MGK
Sture Nordblom
Klass B
Ersta MGK
Haga BGK
Niclas Nobrant
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Haninge BGK
Arne Andersson
Klass C
Haninge BGK
Håkan Augustsson
Klass B
Haninge BGK
Conny Blomqvist
Klass A
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass D
Haninge BGK
Kent Höglund
Klass B
Haninge BGK
Kenneth Lindell
Klass C
Haninge BGK
Åke Lindén
Klass C
Haninge BGK
Krister Magnusson
Klass A
Haninge BGK
Lars Wallentin
Klass B
Haninge BGK
Kalmar MGK
Johan Hermansson
Klass C
Kalmar MGK
Joel Qvist
Klass B
Kalmar MGK
Kristineberg BGK
Torbjörn Attermo
Klass D
Kristineberg BGK
Lars Ekström
Klass D
Kristineberg BGK
John Johansson
Klass D
Kristineberg BGK
Banoo Makki
Klass D
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
Kungshalls BGK
Deniz Arrhenius
Klass C
Kungshalls BGK
Norrtälje BGK
Niclas Amsjö
Klass B
Norrtälje BGK
Petter Eriksson
Klass D
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Thomas Helgesson
Klass C
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
Klass D
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Mikael Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Harry Wennberg
Klass D
Norrtälje BGK
Dick Wessberg
Klass D
Norrtälje BGK
Mona Wiman
Klass D
Norrtälje BGK
Nässjö BGK
Anton Renhag
Klass B
Nässjö BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass C
Solna BGK
Bill Dickman
Klass B
Solna BGK
Tim Dickman
Klass C
Solna BGK
Lennart Ekbäck
Klass B
Solna BGK
Andreas Eklund
Klass C
Solna BGK
Benno Pedersen
Klass C
Solna BGK
Christian Söderqvist
Klass D
Solna BGK
Stockholms BGK
Andreas Bendoraitis
Klass C
Stockholms BGK
Strängnäs BGK
Gerd Andersson
Klass B
Strängnäs BGK
Sven-Olof Birgersson
Klass A
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online