Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i Cup Stockholm 6
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 793 Logged in: 2
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Sven-Olof Birgersson
Klass A
Strängnäs BGK
Roger Blomqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Björn Carrö
Klass A
Södertälje BGK
Krister Magnusson
Klass A
Haninge BGK
Marcus Palin
Klass A
Södertälje BGK
Roy Strandh
Klass A
BGK Linjen
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
Peter Wahlberg
Klass A
Sundbybergs BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Daniel Ågren
Klass A
Södertälje BGK
Thomas Öberg
Klass A
Södertälje BGK
Klass B
Niclas Amsjö
Klass B
Norrtälje BGK
Fredrik Andersson
Klass B
Södertälje BGK
Gerd Andersson
Klass B
Strängnäs BGK
Håkan Augustsson
Klass B
Haninge BGK
Bill Dickman
Klass B
Solna BGK
Lennart Ekbäck
Klass B
Solna BGK
Jimmy Gullberg
Klass B
Haninge BGK
Christer Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Mikael Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Sture Nordblom
Klass B
Ersta MGK
Joel Qvist
Klass B
Kalmar MGK
Anton Renhag
Klass B
Nässjö BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Lars Wallentin
Klass B
Haninge BGK
Mats Wallin
Klass B
Fröslunda BGK
Magnus Åkerlind
Klass B
Sundbybergs BGK
Klass C
Arne Andersson
Klass C
Haninge BGK
Deniz Arrhenius
Klass C
Kungshalls BGK
Ulf Axelsson
Klass C
Södertälje BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass C
Solna BGK
Tim Dickman
Klass C
Solna BGK
Daniel Ekström
Klass C
Sundbybergs BGK
Thomas Helgesson
Klass C
Norrtälje BGK
Per Hellkvist
Klass C
Södertälje BGK
Johan Hermansson
Klass C
Kalmar MGK
Lars Åke Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Michael Håkansson
Klass C
Sundbybergs BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Niclas Nobrant
Klass C
Haga BGK
Benno Pedersen
Klass C
Solna BGK
Magnus Porsback
Klass C
Strängnäs BGK
Klass D
Torbjörn Attermo
Klass D
Kristineberg BGK
Lars Ekström
Klass D
Kristineberg BGK
Petter Eriksson
Klass D
Norrtälje BGK
Reine Hansson
Klass D
Haninge BGK
Bengt Holgersson
Klass D
Norrtälje BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online