Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in Top 10 Filt Kval 1, MunktellArenan
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1120 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Stora Tuna BGK
Stig Pettersson
Klass A
Stora Tuna BGK
Strängnäs BGK
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Stefan Grönblad
Klass D
Strängnäs BGK
Benny Hasth
Klass C
Strängnäs BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Lennart Stener
Klass C
Strängnäs BGK
Stefan Söderqvist
Klass C
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Tyko Gustavsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Camilla Högberg
Klass C
Sundbybergs BGK
Claes Lindqvist
Klass D
Sundbybergs BGK
Ricard Lockner
Klass B
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
Klass C
Sundbybergs BGK
Thomas Suominen
Klass C
Sundbybergs BGK
Hans Tapper
Klass D
Sundbybergs BGK
Sundsvalls BGK
S-I Mellqvist
Klass A
Sundsvalls BGK
Per Viklund
Klass C
Sundsvalls BGK
Södertälje BGK
Ulrik Eriksson
Klass D
Södertälje BGK
Bernt Gustavsson
Klass A
Södertälje BGK
Per Hellkvist
Klass B
Södertälje BGK
Örjan Molin
Klass C
Södertälje BGK
Kaj Söderqvist
Klass C
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
Klass C
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Gustav Björnberg
Klass A
Tantogårdens BGK
Ronny Granholm
Klass B
Tantogårdens BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Anders Öhman
Klass C
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Sara Andersson
Klass C
Tyresö BGK
Reine Hansson
Klass C
Tyresö BGK
Joakim Larsson
Klass C
Tyresö BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Marco Arancibia
Klass C
Uppsala BGK
Peter Elfvén
Klass B
Uppsala BGK
Arne Olofsson
Klass D
Uppsala BGK
Stefan Öberg
Klass D
Uppsala BGK
Ålbrons BGK
Rasmus Bergqvist
Klass B
Ålbrons BGK
Mikael Lind
Klass D
Ålbrons BGK
Patrik Wessling
Klass B
Ålbrons BGK
Örebro BGK
Benny Allansson
Klass C
Örebro BGK
Heinz Boldt
Klass D
Örebro BGK
May Boldt
Klass D
Örebro BGK
Fredrik Dahlbäck
Klass A
Örebro BGK
Lennart Jansson
Klass A
Örebro BGK
Stefan Johansson
Klass D
Örebro BGK
Mikael Persson
Klass B
Örebro BGK
Ginalyn Robertsson
Klass C
Örebro BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Örebro BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
3
4
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online