Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Cup Stockholm 5
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1090 Logged in: 8
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Bill Dickman
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Tim Dickman
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Lennart Ekbäck
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Stefan Henriksson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Bengt Jansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
John Johansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Mikael Lagman
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Bengt Rundqvist
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Enköpings BGK
Per-Åke Berg
Klass D
Enköpings BGK
Cecilia Ottosson
Klass D
Enköpings BGK
Fröslunda BGK
Alexander Princis
Klass A
Fröslunda BGK
Derice Shumilov Susoho
Klass A
Fröslunda BGK
Haga BGK
Tommy Gustafsson
Klass B
Haga BGK
Kenneth Gustavsson
Klass B
Haga BGK
Mikael Johansson
Klass B
Haga BGK
Fredrik Kratz
Klass C
Haga BGK
Niclas Nobrant
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Haninge BGK
Kent Höglund
Klass B
Haninge BGK
Kalmar MGK
Per Celander
Klass A
Kalmar MGK
Kristineberg BGK
Torbjörn Attermo
Klass D
Kristineberg BGK
Lars Ekström
Klass D
Kristineberg BGK
Lars-Erik Lundgren
Klass C
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
Mjölby BGK
Anders Görlin
Klass A
Mjölby BGK
Ronnie Lundgren
Klass A
Mjölby BGK
Andreas Ravetti
Klass B
Mjölby BGK
Myresjö BGK
Anders Sjölin
Klass B
Myresjö BGK
Norrtälje BGK
Petter Eriksson
Klass D
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass C
Solna BGK
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
Eva-Lena Lundin
Klass C
Solna BGK
Magnus Lundin
Klass C
Solna BGK
Christer Malmqvist
Klass D
Solna BGK
Christian Söderqvist
Klass D
Solna BGK
Strängnäs BGK
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Bernt Gustavsson
Klass B
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
Klass B
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Daniel Ekström
Klass B
Sundbybergs BGK
Tyko Gustavsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Michael Håkansson
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online