HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat NT, Cup Stockholm 5  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 451  Logged in: 0
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.

Plac Namn Klubb S1S2S3 S:a Snitt
Klass A
1 Anders Görlin Mjölby BGK 283129 88 29,3
2 Marcus Johansson Södertälje BGK 322829 89 29,7
3 Ronnie Lundgren Mjölby BGK 303230 92 30,7
4 Peter Wahlberg Sundbybergs BGK 303429 93 31,0
4 Patrik Wass Haga BGK 363027 93 31,0
6 Per Celander Kalmar MGK 333329 95 31,7
7 Derice Shumilov Susoho Fröslunda BGK 303334 97 32,3
7 Jan Söderqvist Södertälje BGK 332935 97 32,3
9 Christer Söderlund Tyresö BGK 373427 98 32,7
10 Patrik Eliasson Tyresö BGK 343134 99 33,0
10 Krister Magnusson Tyresö BGK 343332 99 33,0
10 Daniel Ågren Södertälje BGK 323235 99 33,0
13 Rasmus Schedin Sundbybergs BGK 373231 100 33,3
14 Robin Andersson Strängnäs BGK 333736 106 35,3
15 Alexander Dahlstedt Fröslunda BGK 353339 107 35,7
16 Staffan Söderlund Kristineberg BGK 433432 109 36,3
17 Stefan Borg Sundbybergs BGK 354239 116 38,7
Klass B
1 Bill Dickman Akalla Kanaan 98 BGK 303429 93 31,0
2 Andreas Ravetti Mjölby BGK 343031 95 31,7
3 Roger Blomqvist Sundbybergs BGK 323133 96 32,0
4 Kenneth Gustavsson Haga BGK 363430 100 33,3
4 Kent Höglund Haninge BGK 343234 100 33,3
6 Roger Svensson Tyresö BGK 333830 101 33,7
7 Moshe Arad Tantogårdens BGK 353433 102 34,0
7 Bernt Gustavsson Strängnäs BGK 343632 102 34,0
9 Michael Håkansson Sundbybergs BGK 363334 103 34,3
10 Tommy Gustafsson Haga BGK 323539 106 35,3
11 Lars Åke Holgersson Norrtälje BGK 343637 107 35,7
11 Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 323540 107 35,7
13 Mikael Johansson Haga BGK 413335 109 36,3
13 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 403831 109 36,3
15 Jakob Noreland Uppsala BGK 373639 112 37,3
16 Anders Sjölin Myresjö BGK 453830 113 37,7
17 Tyko Gustavsson Sundbybergs BGK 354039 114 38,0
18 Daniel Ekström Sundbybergs BGK 423642 120 40,0
19 Sture Molin Uppsala BGK 433647 126 42,0
Klass C
1 Lennart Ekbäck Akalla Kanaan 98 BGK 303334 97 32,3
2 Bengt Braesch-Andersen Solna BGK 333233 98 32,7
3 Niclas Nobrant Haga BGK 313536 102 34,0
4 Reine Hansson Tyresö BGK 343434 102 34,0
5 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK 373432 103 34,3
6 Tim Dickman Akalla Kanaan 98 BGK 353237 104 34,7
7 Mohammad Mousavi Kristineberg BGK 343339 106 35,3
8 Anders Öhman Tantogårdens BGK 373735 109 36,3
9 Eva-Lena Lundin Solna BGK 383339 110 36,7
10 Per Hellkvist Södertälje BGK 354135 111 37,0
11 Fredrik Kratz Haga BGK 413536 112 37,3
12 Lars-Olof Andersson Strängnäs BGK 403935 114 38,0
13 Martin Holmlund Sundbybergs BGK 424033 115 38,3
14 Bengt Holgersson Norrtälje BGK 403840 118 39,3

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2