Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Cup Stockholm 5
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1075 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Per Celander
Klass A
Kalmar MGK
Patrik Eliasson
Klass A
Tyresö BGK
Anders Görlin
Klass A
Mjölby BGK
Ronnie Lundgren
Klass A
Mjölby BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Marcus Palin
Klass A
Södertälje BGK
Alexander Princis
Klass A
Fröslunda BGK
Rasmus Schedin
Klass A
Sundbybergs BGK
Derice Shumilov Susoho
Klass A
Fröslunda BGK
Christer Söderlund
Klass A
Tyresö BGK
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
Jan Söderqvist
Klass A
Södertälje BGK
Peter Wahlberg
Klass A
Sundbybergs BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Daniel Ågren
Klass A
Södertälje BGK
Klass B
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Roger Blomqvist
Klass B
Sundbybergs BGK
Bill Dickman
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Ekström
Klass B
Sundbybergs BGK
Tommy Gustafsson
Klass B
Haga BGK
Bernt Gustavsson
Klass B
Strängnäs BGK
Kenneth Gustavsson
Klass B
Haga BGK
Tyko Gustavsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Michael Håkansson
Klass B
Sundbybergs BGK
Kent Höglund
Klass B
Haninge BGK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Mikael Johansson
Klass B
Haga BGK
Sture Molin
Klass B
Uppsala BGK
Jakob Noreland
Klass B
Uppsala BGK
Andreas Ravetti
Klass B
Mjölby BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Sjölin
Klass B
Myresjö BGK
Roger Svensson
Klass B
Tyresö BGK
Klass C
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass C
Solna BGK
Tim Dickman
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Lennart Ekbäck
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Reine Hansson
Klass C
Tyresö BGK
Per Hellkvist
Klass C
Södertälje BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
Fredrik Kratz
Klass C
Haga BGK
Lars-Erik Lundgren
Klass C
Kristineberg BGK
Eva-Lena Lundin
Klass C
Solna BGK
Magnus Lundin
Klass C
Solna BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online