Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Cup Stockholm 5 - Solna
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 987 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Klass A
Lars Brown
Klass A
Uppsala BGK
0
Patrik Eliasson
Klass A
Tyresö BGK
1.6
Christer Helgesson
Klass A
Norrtälje BGK
3.5
Tommy Karlsson
Klass A
Norrtälje BGK
3
Krister Magnusson
Klass A
Stockholms BGK
3.2
Carl-Johan Ryner
Klass A
Uppsala BGK
-0.7
Charlotte Ryner
Klass A
Uppsala BGK
1.2
Rasmus Schedin
Klass A
Sundbybergs BGK
1.9
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
5.9
Jan Söderqvist
Klass A
Södertälje BGK
2.8
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
2.1
Thomas Öberg
Klass A
Södertälje BGK
2.1
Klass B
Fredrik Andersson
Klass B
Södertälje BGK
4.3
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
5.6
Andreas Bendoraitis
Klass B
Stockholms BGK
3
Daniel Berglund
Klass B
Sundbybergs BGK
3.1
Conny Blomqvist
Klass B
Haninge BGK
14.1
Roger Blomqvist
Klass B
Sundbybergs BGK
4.7
Bengt Braesch-Andersen
Klass B
Solna BGK
4.3
Thomas Damberg
Klass B
Uppsala BGK
2.2
Bill Dickman
Klass B
Solna BGK
3.3
Lennart Ekbäck
Klass B
Solna BGK
2.7
Daniel Ekström
Klass B
Sundbybergs BGK
7.6
Mathias Hagelin
Klass B
Örebro BGK
4
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
9.3
Martin Holmlund
Klass B
Sundbybergs BGK
5.2
Karoline Karlsson
Klass B
Tantogårdens BGK
1.4
Stefan Larsson
Klass B
Stockholms BGK
3.8
Åke Lindén
Klass B
Haninge BGK
7.7
Ricard Lockner
Klass B
Sundbybergs BGK
3
Rose-Marie Lönnqvist
Klass B
Tantogårdens BGK
5.9
Sture Molin
Klass B
Uppsala BGK
3.6
Jenny Nordlund
Klass B
Haninge BGK
6.1
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
3.6
Joakim Sundlöf
Klass B
Södertälje BGK
3.9
Lars Wallentin
Klass B
Haninge BGK
8.7
Tony Widner
Klass B
Tyresö BGK
3.4
Klass C
Andreas Amsjö
Klass C
Norrtälje BGK
9.4
Arne Andersson
Klass C
Haninge BGK
7.2
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
6.2
Lars Ekström
Klass C
Kristineberg BGK
11.8
Sebastian Hahne
Klass C
Stockholms BGK
4.9
Per Hellkvist
Klass C
Södertälje BGK
7.7
Linus Johansson
Klass C
Södertälje BGK
3.7
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
7.8
Thomas Lindeborg
Klass C
Stockholms BGK
5.1
Marie Lindell
Klass C
Haninge BGK
8.2
Rickard Lindell
Klass C
Haninge BGK
14.2
Eva-Lena Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
10.4
Magnus Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
7.6
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online