Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Cup Stockholm 5 - Solna
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1081 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Ersta MGK
Monica Johansson
Klass D
Ersta MGK
7.4
Haga BGK
Roland Törnvall
Klass D
Haga BGK
7.8
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
2.1
Ryno Vestergren
Klass C
Haga BGK
11.2
Hammarby BGK
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
6.2
Haninge BGK
Arne Andersson
Klass C
Haninge BGK
7.2
Conny Blomqvist
Klass B
Haninge BGK
14.1
Marie Lindell
Klass C
Haninge BGK
8.2
Rickard Lindell
Klass C
Haninge BGK
14.2
Åke Lindén
Klass B
Haninge BGK
7.7
Jenny Nordlund
Klass B
Haninge BGK
6.1
Kenneth Nordlund
Klass C
Haninge BGK
7.6
Lars Wallentin
Klass B
Haninge BGK
8.7
Kristineberg BGK
Torbjörn Attermo
Klass D
Kristineberg BGK
10.3
Lars Ekström
Klass C
Kristineberg BGK
11.8
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
5.9
Norrtälje BGK
Andreas Amsjö
Klass C
Norrtälje BGK
9.4
Christer Helgesson
Klass A
Norrtälje BGK
3.5
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
9.3
Tommy Karlsson
Klass A
Norrtälje BGK
3
Tony Pettersson
Klass D
Norrtälje BGK
12.6
Karl-Uno Sjöblom
Klass D
Norrtälje BGK
Dick Wessberg
Klass C
Norrtälje BGK
7.8
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass B
Solna BGK
4.3
Bill Dickman
Klass B
Solna BGK
3.3
Max Dickman
Klass D
Solna BGK
16
Tim Dickman
Klass D
Solna BGK
8
Lennart Ekbäck
Klass B
Solna BGK
2.7
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
7.8
Christer Malmqvist
Klass D
Solna BGK
14.2
Egon Mikkelsen
Klass C
Solna BGK
6.9
Benno Pedersen
Klass C
Solna BGK
4.7
Mikael Sjöblom
Klass C
Solna BGK
7.6
Stockholms BGK
Andreas Bendoraitis
Klass B
Stockholms BGK
3
Sebastian Hahne
Klass C
Stockholms BGK
4.9
Stefan Larsson
Klass B
Stockholms BGK
3.8
Thomas Lindeborg
Klass C
Stockholms BGK
5.1
Krister Magnusson
Klass A
Stockholms BGK
3.2
Sundbybergs BGK
Daniel Berglund
Klass B
Sundbybergs BGK
3.1
Roger Blomqvist
Klass B
Sundbybergs BGK
4.7
Daniel Ekström
Klass B
Sundbybergs BGK
7.6
Martin Holmlund
Klass B
Sundbybergs BGK
5.2
Ricard Lockner
Klass B
Sundbybergs BGK
3
Eva-Lena Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
10.4
Magnus Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
7.6
Johnny Pettersson
Klass D
Sundbybergs BGK
Ray Rajala
Klass C
Sundbybergs BGK
13.2
Mikael Richtnér
Klass C
Sundbybergs BGK
9.5
Jens Rotenhem
Klass C
Sundbybergs BGK
11.2
Daniel Sandström
Klass C
Sundbybergs BGK
5.4
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online