Namn |
Klubb |
Distrikt |
Bantyp |
Status |
Deltagare |
Delt |
Startdatum |
[Oberoende]
|
NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 3
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
71 |
2020-02-16 |
NT, VSBGF Inomhustouren 2, Alelyckan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
50 |
2022-12-04 |
NT, VSBGF Inomhustouren 3, Alelyckan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
20 |
2022-02-20 |
NT, VSBGF Inomhustouren 3, Alelyckan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
39 |
2020-02-16 |
NT, VSBGF inomhustouren final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
27 |
2020-10-25 |
NT, VSBGF, inomhustouren 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2018-10-28 |
NT, VSBGF, Inomhustouren 2, Alelyckan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
57 |
2023-12-03 |
NT, Älmhult
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
50 |
2019-10-06 |
NT, Älmhult
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2020-03-01 |
NT, Älmhult, filt 1:2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
35 |
2020-10-25 |
NT, Älmhult, filt, Nybro MGK
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
26 |
2021-10-24 |
NT, Älmhult, Julmara
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
20 |
2021-12-26 |
NT_Mats Minnescup Älmhult
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
18 |
2022-01-30 |
Odense MC 33. Int. Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
3 |
2009-07-26 |
Odense MC 33. Int. EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
3 |
2009-07-26 |
Odense Minigolf Clubs 46 Internationale Stævne
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
5 |
2021-07-31 |
Odense Minigolf Clubs 48 Int Tävling
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
10 |
2023-07-30 |
Oldtimer EM, Predazzo Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2019-08-07 |
Oldtimer EM, Predazzo EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2019-08-07 |
Oldtimers EM Betong Cheb
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2010-08-11 |
Oldtimers EM EB Cheb
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2010-08-11 |
Oldtimers EM, Betong, Wien
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2007-08-08 |
Oldtimers EM, EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
12 |
2012-08-15 |
Oldtimers EM, EB, Wien
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2007-08-08 |
Oldtimers EM, Lahti EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
12 |
2016-08-10 |
Oldtimers EM, Lahti Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
12 |
2016-08-10 |
Oldtimers EM, Tápiószentmárton, Ungern EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2005-09-07 |
Oldtimers EM, Tápiószentmárton, Ungern Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2005-09-07 |
Oldtimers-EM, Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
12 |
2013-08-07 |
Olofström 01
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
20 |
2004-10-03 |
Olofström 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2004-10-31 |
Olofström 2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
23 |
2004-12-11 |
Olofström 3
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
30 |
2005-01-22 |
Olofström 4
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
19 |
2005-02-26 |
Olofströms Cupen
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
31 |
2010-11-28 |
Olofströms Cupen
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2009-11-07 |
Olofström-Seriespel 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
44 |
2004-11-27 |
Olofström-Seriespel 2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
42 |
2005-01-29 |
Olofström-Seriespel 3
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2005-02-19 |
Osterturnier
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2002-03-31 |
Osterturnier
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2001-04-14 |
Osterturnier
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
37 |
2003-04-20 |
Osterturnier, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
25 |
2004-04-09 |
OT-VM Wanne-Eickel Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2022-08-10 |
Putter Team Odense 10 års jubileum, Odense
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
2 |
2005-10-29 |
Rendsburg Marathon
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
12 |
2005-12-28 |
SBT Final, Malmömässan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
56 |
2003-10-26 |
SBT Final, Nordstan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
50 |
2002-10-20 |
SBT Final, Täby Centrum
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
28 |
2001-11-11 |
SEC, Kuntzell Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2011-08-10 |