HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / På gång
Tävlingslista  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 135  Logged in: 4
Tävlingskalendern
På gång
Tävlingshistorik
<maj 2019>
>>tiontofr
>293012345
>6789101112
>13141516171819
>20212223242526
>272829303112
>3456789
  
Namn Klubb Distrikt Bantyp Status Deltagare Startdatum
SM för Oldtimers, 5-manna lag, Olofströms BGK Olofströms BGK Sydsvenska Filt Öppen för anmälan 0 2019-07-13
SM för Oldtimers, Olofströms BGK Olofströms BGK Sydsvenska Filt Öppen för anmälan 49 2019-07-10
SM, Slagspel, Malmö BGK, EB Malmö BGK Sydsvenska EB Öppen för anmälan 1 2019-06-28
NT, Skellefteå, Söndag Skellefteå Bangolfklubb Nordsvenska Filt Öppen för anmälan 15 2019-06-16
NT, Skellefteå, Lördag Skellefteå Bangolfklubb Nordsvenska Filt Öppen för anmälan 15 2019-06-15
WAGM, Kungälvs BGK Kungälvs BGK Västsvenska MOS Stängd för anmälan 12 2019-06-14
Div 2 Södra A, Hjelmsjö BGK Hjelmsjö BGK Sydsvenska EB Öppen för anmälan 0 2019-06-09
Div 3 Södra A, Åstorps BGK Åstorps MGK Sydsvenska Filt Öppen för anmälan 0 2019-06-09
Div 3 Södra B, Kulladals BGK Kulladals BGK Sydsvenska Filt Öppen för anmälan 0 2019-06-09
SSBGF reservlag Perstorp Perstorps BGK Sydsvenska Filt Öppen för anmälan 0 2019-06-09
Div 2 Norra B, Sundbybergs BGK Sundbybergs BGK Östsvenska MOS Öppen för anmälan 7 2019-06-09
Div 2 Södra B, Gullbergsbro BGK Gullbergsbro BGK Västsvenska EB Öppen för anmälan 6 2019-06-09
Div 3 Norra B, Akalla Kanaan 98 BGK Akalla Kanaan 98 BGK Östsvenska Betong Öppen för anmälan 6 2019-06-09
Div 1 Norra, Örebro BGK Örebro BGK Mellansvenska Filt Öppen för anmälan 0 2019-06-08
Elitserien, Tantogårdens BGK Tantogårdens BGK Östsvenska Betong Öppen för anmälan 0 2019-06-08
Div 1 Södra, Malmö BGK Malmö BGK Sydsvenska EB Öppen för anmälan 13 2019-06-08
NT, Skoghall, MSV Cupen 4 Skoghalls BGK Mellansvenska Filt Öppen för anmälan 4 2019-06-02
NT, AK98, Cup Stockholm 4 Akalla Kanaan 98 BGK Östsvenska Betong Öppen för anmälan 16 2019-06-02
NT, Jönköping, Betongtävling BGK Jönköping Sydsvenska Betong Öppen för anmälan 1 2019-06-02
IT, Askims Betong Askims BGK Västsvenska Betong Öppen för anmälan 15 2019-05-26
IT, Hjelmsjö, Öresundstouren 2 Hjelmsjö BGK Sydsvenska EB Öppen för anmälan 44 2019-05-26
NT, Skönsberg, Söndag City Skönsbergs SK Nordsvenska Filt Öppen för anmälan 21 2019-05-26
NT, Tantogården, Cup Stockholm 3 Tantogårdens BGK Östsvenska Betong Öppen för anmälan 63 2019-05-26
NT, Eskilstuna, MSV Cupen 3 Eskilstuna BGK Mellansvenska Filt Öppen för anmälan 47 2019-05-26
NT, Skönsberg, Lördag City Skönsbergs SK Nordsvenska Filt Öppen för anmälan 21 2019-05-25
NT, Skutskär Filt BGK Elit Bergslagen Filt Tävlingsresultat slutberäknat 7 2019-05-19
NT, Örebro, MSV Cupen 2 Örebro BGK Mellansvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 60 2019-05-19
NT, Sollefteå, Söndag Sollefteå BGK Nordsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 23 2019-05-19
NT, Växjö, Spetsamossen Open Växjö BGK Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 13 2019-05-19
NT, Sollefteå, Lördag Sollefteå BGK Nordsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 24 2019-05-18
Div 2 Södra A, BGK Värend BGK Värend Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 33 2019-05-12
Div 3 Norra B, Enköpings BGK Enköpings BGK Östsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 35 2019-05-12
Div 2 Södra B, Borås MGK Borås MGK Västsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 32 2019-05-12
SSBGF reservlag Västervik Västerviks BGK Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 20 2019-05-12
Div 3 Södra A, Asarums BGK Asarums BGK Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 28 2019-05-12
Div 2 Norra B, Skönsberg SK Skönsbergs SK Nordsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 34 2019-05-12
Div 3 Södra C, Tuve Tigers BGK Tuve Tigers BGK Västsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 25 2019-05-12
Distriktserie Östsvenska 2019-1 Akalla Kanaan 98 BGK Östsvenska Betong Tävlingsresultat slutberäknat 36 2019-05-12
Div 3 Södra B, BGK Linjen BGK Linjen Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 34 2019-05-12
Elitserien, Tyresö BGK Tyresö BGK Östsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 46 2019-05-11
Div 2 Norra A, Djulö BGK Djulö BGK Mellansvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 43 2019-05-11
Div 1 Södra, Gullbergsbro BGK Gullbergsbro BGK Västsvenska MOS Tävlingsresultat slutberäknat 50 2019-05-11
Div 1 Norra, Sundsvalls BGK Sundsvalls BGK Nordsvenska MOS Tävlingsresultat slutberäknat 49 2019-05-11
IT, Sjöviken, Öresundstouren 1 Sjövikens IF Sydsvenska EB Tävlingsresultat slutberäknat 23 2019-05-05
NT, Enköping, Cup Stockholm 2 Enköpings BGK Östsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 100 2019-05-05
NT, Södertälje, MSV Cupen 1 Södertälje BGK Mellansvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 45 2019-05-05
NT, Olofström, Vårmara Olofströms BGK Sydsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 47 2019-04-28
NT, Sundbyberg, Cup Stockholm 1 Sundbybergs BGK Östsvenska MOS Tävlingsresultat slutberäknat 77 2019-04-28
NT, Borås, Filt Borås MGK Västsvenska Filt Tävlingsresultat slutberäknat 41 2019-04-28
IT, Slottsskogen Open Askims BGK Västsvenska MOS Tävlingsresultat slutberäknat 21 2019-04-21

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10