Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Solna, Cup Stockholm 6
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1162 Logged in: 2
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Gun-Britt Englén
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Holmgren
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Ewa Holmgren
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Rolf Åke Holmgren
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
John Johansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Björn Malmqvist
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Klass B
Enköpings BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Rune Pousette
Klass D
Enköpings BGK
Haga BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Per-Ola Näsman
Klass D
Haninge BGK
Kristineberg BGK
John Johansson
Klass D
Kristineberg BGK
Sixten Magnusson
Klass C
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
Klass B
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Anette Holgersson
Klass D
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Solna BGK
Per-Åke Berg
Klass C
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass C
Solna BGK
Stefan Ekstrand
Klass D
Solna BGK
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
Filip Wahlmark
Klass C
Solna BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
Klass B
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Mattias Hägglöf
Klass D
Sundbybergs BGK
Anders Jakobsson
Klass A
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
Klass D
Sundbybergs BGK
Karl-Erik Mikkelsen
Klass D
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Christian Söderqvist
Klass C
Sundbybergs BGK
Peter Wahlberg
Klass B
Sundbybergs BGK
Gabriel Yngve
Klass C
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
Klass A
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Sirpa Sinikka Aaltonen
Klass D
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
Klass D
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Arne Backman
Klass C
Tantogårdens BGK
Ivica Glas
Klass D
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
Klass C
Tantogårdens BGK
Nicklas Jardegart
Klass C
Tantogårdens BGK
Chamilla Sigvardsdotter
Klass D
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Ann Sofie Lindell
Klass C
Tyresö BGK
Birger Lindell
Klass C
Tyresö BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Chanette Starkenberg
Klass D
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Peter Elfvén
Klass C
Uppsala BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online