Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Solna, Cup Stockholm 6
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1142 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Gun-Britt Englén
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Holmgren
klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Ewa Holmgren
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Rolf Åke Holmgren
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
John Johansson
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Sixten Magnusson
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Björn Malmqvist
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Marianne Malmqvist
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Åke Nilsson
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Heimo Tarvainen
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Ersta MGK
Sture Nordblom
klass B
Ersta MGK
Eskilstuna BGK
Ronnie Lundgren
klass B
Eskilstuna BGK
Kristineberg BGK
Bo Almgren
klass C
Kristineberg BGK
Lars Ekström
klass D
Kristineberg BGK
Lena Hederberg
klass D
Kristineberg BGK
Banoo Makki
klass C
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
klass C
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
klass C
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
klass B
Norrtälje BGK
Jan Lönnroth
klass D
Norrtälje BGK
Martin Lönnroth
klass A
Norrtälje BGK
Tony Pettersson
klass D
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
klass D
Solna BGK
Jan Kilström
klass C
Solna BGK
Filip Wahlmark
klass D
Solna BGK
Per Örneblad
klass D
Solna BGK
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
klass D
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
klass B
Sundbybergs BGK
Christian Söderqvist
klass D
Sundbybergs BGK
Hans Tapper
klass D
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
klass A
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Arne Backman
klass D
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
klass D
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Anders Annestrand
klass C
Tyresö BGK
Birger Lindell
klass B
Tyresö BGK
Krister Magnusson
klass A
Tyresö BGK
Ronny Starkenberg
klass B
Tyresö BGK
Roger Svensson
klass A
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Marco Arancibia
klass D
Uppsala BGK
Eric Bohlin
klass B
Uppsala BGK
Thomas Damberg
klass B
Uppsala BGK
Peter Elfvén
klass B
Uppsala BGK
Sture Molin
klass C
Uppsala BGK
Anton Svensson
Ungdom
Uppsala BGK
Kristina Svensson
klass C
Uppsala BGK
Anders Wiklund
klass A
Uppsala BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online