HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat TOP - 8 EB Kval 1  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 3442  Logged in: 0
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.

Plac Namn Klubb S1S2S3S4S5S6 S:a Snitt
Klass A
1 Jan-Åke Persson Sjövikens IF 222519242422 136 22,7
2 Mats Carlsson BGK Värend 242122212524 137 22,8
3 Daniel Källström Sjövikens IF 242324212223 137 22,8
4 Lars Peter Nilsson Sjövikens IF 232126252122 138 23,0
5 Pontus Nilsson Sjövikens IF 242323242421 139 23,2
6 Leif Nilsson Sjövikens IF 242820202622 140 23,3
7 Filip Johansson Sjövikens IF 222423222525 141 23,5
8 Peter Fransson Olofströms BGK 252623262222 144 24,0
8 Mats Olsson Sjövikens IF 242428242420 144 24,0
10 Kenneth Granholm Sjövikens IF 312422242327 151 25,2
11 Per Celander Myresjö BGK 222724282527 153 25,5
12 Göran Andersson Asarums BGK 242426282528 155 25,8
12 Lena Nilsson Sjövikens IF 272626312421 155 25,8
14 Kjell Fredriksson Sjövikens IF 262727252724 156 26,0
15 Stefan Nilsson Sjövikens IF 302927252624 161 26,8
16 Ulf Håkansson Asarums BGK 312927303127 175 29,2
Klass B
1 Jim Oskarsson Sjövikens IF 262224232325 143 23,8
2 Sara Karlsson Olofströms BGK 272120252427 144 24,0
3 Annika Persson Sjövikens IF 212823252423 144 24,0
4 Joel Qvist Kalmar MGK 232327282423 148 24,7
5 Lina Liljegren Sjövikens IF 252821262623 149 24,8
6 Pia Karlsson Olofströms BGK 252324262527 150 25,0
7 Toni Nilsson Olofströms BGK 262826272323 153 25,5
8 Lars Lilja BGK Värend 242526282329 155 25,8
9 Per Friskopp BGK Värend 262227282628 157 26,2
10 Anders Sjölin Myresjö BGK 253026302423 158 26,3
11 Jan Lundström Kalmar MGK 232533262923 159 26,5
12 Björn Carlsson Myresjö BGK 282627252827 161 26,8
12 Patric Fransson Sölvesborgs BGK 242528282828 161 26,8
14 Michael Ahlqvist Växjö BGK 313224272327 164 27,3
15 Lars-Olof Rydén Myresjö BGK 332331252825 165 27,5
16 Tommy Bergström Växjö BGK 273030302129 167 27,8
16 Nils-Erik Ekberg Olofströms BGK 302925252929 167 27,8
18 Tommy Mattisson Olofströms BGK 252832253228 170 28,3
19 Jan-Olof Lindström Myresjö BGK 273632252725 172 28,7
20 Tuula Mörck Myresjö BGK 303426322826 176 29,3
Klass C
1 Lars Persson BGK Värend 282620262723 150 25,0
2 Tom Karlsson Forsberg Olofströms BGK 232725282526 154 25,7
3 Ronny Paulsson BGK Värend 302822282224 154 25,7
4 Linda Iversen Sjövikens IF 273125242522 154 25,7
5 Jörgen Johansson Kalmar MGK 282725252624 155 25,8
6 Karin Lilja Sjövikens IF 273024253122 159 26,5
Klass D
1 Andreas Johansson Myresjö BGK 292826222527 157 26,2
2 Claes Mörck Myresjö BGK 303325302824 170 28,3