HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat NT, Jönköping  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 3560  Logged in: 0
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.

Plac Namn Klubb S1S2S3S4 S:a Snitt
Ungdom
1 Anders Brandt BGK Linjen 374138- 116 38,7
2 Christoffer Trädgårdh Nässjö BGK 464637- 129 43,0
3 Elisabeth Brandt BGK Linjen 365340- 129 43,0
4 Klara Gunnarsson Nässjö BGK 564445- 145 48,3
5 Rickard Carlsson Nässjö BGK 494758- 154 51,3
6 Caroline Trädgårdh Nässjö BGK 635049- 162 54,0
7 Vendela Klasson Nässjö BGK 796564- 208 69,3
8 Oliver Jönsson BGK Linjen 767491- 241 80,3
Klass D
1 Thomas Pedersen BGK Jönköping 34394437 154 38,5
2 Marcus Larinen Uppsala BGK 46363340 155 38,8
3 Tommy Mattisson Olofströms BGK 48424338 171 42,8
4 Claes Mörck Myresjö BGK 45524244 183 45,8
5 Kim Bergström Växjö BGK 51435145 190 47,5
6 Camilla Forslund BGK Linjen 47533753 190 47,5
7 Magnus Gustafsson Växjö BGK 47535043 193 48,3
8 Britt Johansson Myresjö BGK 53464847 194 48,5
9 Jan-Åke Håkansson Växjö BGK 51525047 200 50,0
Klass C
1 Peter Lundmark Borås MGK 33313334 131 32,8
2 Erik Hjalmarsson Skönsbergs SK 31333834 136 34,0
3 Jason Weaver Askims BGK 38483432 152 38,0
4 Ing-Mari Mattisson Olofströms BGK 33364244 155 38,8
5 Robert Karlsson Nässjö BGK 39394337 158 39,5
6 Tuula Mörck Myresjö BGK 42423836 158 39,5
7 Peter Andersson BGK Jönköping 40413648 165 41,3
8 Helen Gunnarsson Nässjö BGK 37444446 171 42,8
9 Tommy Bergström Växjö BGK 48394351 181 45,3
Klass B
1 Maria Olsson BGK Jönköping 35313233 131 32,8
2 Andreas Johansson Myresjö BGK 31353832 136 34,0
3 Krister Rönnquist Nässjö BGK 36343434 138 34,5
4 Malin Björk Skoghalls BGK 39363432 141 35,3
5 Karoline Karlsson Tantogårdens BGK 30343938 141 35,3
6 Sandra Kungsman Uppsala BGK 32383438 142 35,5
7 Emma Löf Tantogårdens BGK 33343938 144 36,0
8 Stig Lundgren Borås MGK 31403934 144 36,0
9 Jenny Erlandsson BGK Laxen 34363739 146 36,5
10 Jan-Olof Lindström Myresjö BGK 413837- 116 38,7
11 Irene Bergström Växjö BGK 483637- 121 40,3
12 Rose-Marie Lönnqvist Tantogårdens BGK 493537- 121 40,3
13 Eive Jönsson BGK Jönköping 364640- 122 40,7
Klass A
1 Anders Olsson Uppsala BGK 29282525 107 26,8
2 Filiph Svensson Skoghalls BGK 29252727 108 27,0
3 Jonas Gustafsson BGK Jönköping 28292727 111 27,8
4 Fredrik Persson Granhyddans BGK 31302725 113 28,3
5 Marcus Karlsson BGK Jönköping 26312730 114 28,5
6 Lars Brown Uppsala BGK 29263527 117 29,3
7 Carl-Johan Ryner Uppsala BGK 29302930 118 29,5
8 Peter Nordin Sundsvalls BGK 33302728 118 29,5
9 Marcus Larsson Uppsala BGK 27273432 120 30,0
10 Karin Olsson Uppsala BGK 28263037 121 30,3
11 Hans Olofsson Kungälvs BGK 323128- 91 30,3

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2