HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat NT, Västervik  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 3050  Logged in: 0
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.

Plac Namn Klubb S1S2S3 S:a Snitt
OT Herrar
1 Jan-Olof Lindström Myresjö BGK 383228 98 32,7
2 Jan Gunnarsson Nässjö BGK 353532 102 34,0
3 Mats Carlsson Kungshalls BGK 293241 102 34,0
4 Rolf Axelsson Mjölby BGK 333436 103 34,3
5 Per-Olof Skog Myresjö BGK 373630 103 34,3
6 Per-Inge Johansson Västerviks BGK 353831 104 34,7
7 Kjell Bengtsson Västerviks BGK 393337 109 36,3
8 Ulf Tapper Västerviks BGK 423434 110 36,7
9 Håkan Sandberg Nässjö BGK 353243 110 36,7
10 Per Celander Myresjö BGK 363640 112 37,3
11 Per-Inge Stenberg Västerviks BGK 364135 112 37,3
12 Anders Nilsson Västerviks BGK 414143 125 41,7
13 Anders Sjölin Myresjö BGK 404244 126 42,0
14 Hans Åkerström Kalmar MGK 474142 130 43,3
15 Björn Carlsson Myresjö BGK 484547 140 46,7
16 Tommy Mattisson Olofströms BGK 504356 149 49,7
17 Jörgen Eriksson BGK Jönköping 664951 166 55,3
18 Tord Ellström Ersta MGK 545764 175 58,3
OT Damer
1 Lisbeth Ellström Ersta MGK 373738 112 37,3
2 Helen Gunnarsson Nässjö BGK 433948 130 43,3
3 Ing-Mari Mattisson Olofströms BGK 524439 135 45,0
4 Anna-Lisa Johansson Haga BGK 565861 175 58,3
Pojkar A
1 Kristoffer Cronholm Mjölby BGK 466543 154 51,3
Pojkar B
1 Edvin Quist Kalmar MGK 496358 170 56,7
Flickor C
1 Klara Gunnarsson Nässjö BGK 566149 166 55,3
Klass 3
1 Zigge Pettersson Kungshalls BGK 393946 124 41,3
2 Magnus Geisler Västerviks BGK 443749 130 43,3
3 Lars-Olof Rydén Myresjö BGK 473352 132 44,0
4 Per Cederlöf Västerviks BGK 464746 139 46,3
5 Ann-Sophie Ericsson BGK Jönköping 524445 141 47,0
6 Angelica Eriksson BGK Jönköping 584937 144 48,0
7 Viktor Ljungqvist Nässjö BGK 594049 148 49,3
8 Manfred Sjöstrand Kalmar MGK 525742 151 50,3
9 Jonna Palmqvist Nässjö BGK 494762 158 52,7
10 Kim Bergström Växjö BGK 526145 158 52,7
11 Marie Strand Växjö BGK 606761 188 62,7
Klass 2
1 Anton Renhag Nässjö BGK 353230 97 32,3
2 Johan Lindahl Myresjö BGK 333439 106 35,3
3 Bengt Karlsson Nässjö BGK 344134 109 36,3
4 Joel Qvist Kalmar MGK 373641 114 38,0
5 Jan Lundström Kalmar MGK 393739 115 38,3
6 Jörgen Johansson Kalmar MGK 404437 121 40,3
7 Fredrik Hasselgren Mjölby BGK 393745 121 40,3
8 Andreas Johansson Myresjö BGK 404339 122 40,7
9 Johan Hermansson Kalmar MGK 453938 122 40,7
10 Pierre Israelsson BGK Jönköping 354740 122 40,7
11 Stefan Gustafsson Nässjö BGK 424043 125 41,7
12 Deniz Arrhenius Kungshalls BGK 444239 125 41,7
13 Viktor Svensson Nässjö BGK 464143 130 43,3
14 Peter Roback Västerviks BGK 434642 131 43,7

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2