HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Distrikt / Ranking
Medlemsranking för distrikt Östsvenska  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 377  Logged in: 0
Klubbar
Anläggningar
Tävlingar
Ranking
Funktioner
Underlag Klass År Månad
Plac Fö. plac Namn Klubb Klass CGP Ant.tävl. Exkl. underlag
1 1 Fredrik Persson Uppsala BGK Herrar Senior 28,195 19 MOS
2 2 Carl-Johan Ryner Uppsala BGK Herrar Senior 28,411 19 MOS
3 3 Dan Trulsson Uppsala BGK Herrar Senior 29,540 20 MOS
4 4 James Lindström Tantogårdens BGK Herrar Senior 30,079 24 MOS
5 5 Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK Herrar Senior 30,179 23 MOS
6 6 Christer Söderlund Tyresö BGK Oldboys 30,238 20 Filt
7 7 Magnus Westerberg Tyresö BGK Oldboys 30,340 20 MOS
8 8 Patrik Eliasson Tyresö BGK Oldboys 30,959 14 Filt
9 9 Krister Magnusson Tyresö BGK Oldboys 31,338 20 Filt
10 10 Stefan Viberg Tyresö BGK Herrar Veteran 31,668 20 MOS
11 11 Jon Björklund Tantogårdens BGK Herrar Senior 31,778 17 MOS
12 12 Mikael Karlsson Tyresö BGK Oldboys 31,982 21 MOS
13 13 Roger Svensson Tyresö BGK Oldboys 32,089 20 Filt
14 14 Laura Fogh Henriksen Tantogårdens BGK Damer Senior 32,246 21 MOS
15 15 Eric Bohlin Uppsala BGK Herrar Senior 32,586 23 Betong
16 16 Peter Wahlberg Sundbybergs BGK Herrar Veteran 33,223 17 EB
17 17 Felicia Vikström Uppsala BGK Damer Senior 33,413 24 MOS
18 18 Jonathan Lindoff Uppsala BGK Herrar Junior 33,942 21 MOS
19 20 Anders Schedin Sundbybergs BGK Herrar Veteran 34,031 20 Betong
20 19 Thomas Helgesson Norrtälje BGK Herrar Senior 34,203 9 Filt
21 21 Staffan Söderlund Kristineberg BGK Herrar Veteran 34,430 19 EB
22 25 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK Oldboys 34,673 19 Filt
23 23 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK Oldboys 34,759 18 Filt
24 22 Anders Jakobsson Sundbybergs BGK Oldboys 34,943 16 EB
25 24 Love Svensson Uppsala BGK Herrar Junior 35,180 18 Filt
26 26 Marco Arancibia Uppsala BGK Oldboys 35,408 20 Filt
27 27 Kristina Svensson Uppsala BGK Oldgirls 35,625 20 Filt
28 28 Roger Blomqvist Sundbybergs BGK Herrar Veteran 35,976 18 EB
29 34 Arne Backman Tantogårdens BGK Oldboys 35,994 17 Filt
30 29 Mohammad Mousavi Kristineberg BGK Herrar Veteran 36,022 16 Filt
31 33 Moshe Arad Tantogårdens BGK Oldboys 36,103 16 MOS
32 30 Gabriel Yngve Sundbybergs BGK Herrar Junior 36,119 19 Betong
33 31 Johanna Lindoff Uppsala BGK Damer Senior 36,169 21 MOS
34 32 Reine Hansson Haninge BGK Herrar Veteran 36,184 18 Filt
35 37 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK Herrar Veteran 36,389 18 Filt
36 35 Martin Holmlund Sundbybergs BGK Herrar Veteran 36,415 16 EB
37 36 Daniel Holmgren Akalla Kanaan 98 BGK Herrar Senior 36,502 18 EB
38 38 Ralf Hedström Tantogårdens BGK Herrar Veteran 36,597 16 Filt
39 40 Peter Elfvén Uppsala BGK Oldboys 37,086 18 Betong
40 39 Filip Björklund Tantogårdens BGK Herrar Junior 37,217 17 Betong
41 41 Christer Helgesson Norrtälje BGK Herrar Senior 37,544 12 Filt
42 42 Nicklas Jardegart Tantogårdens BGK Oldboys 38,018 13 Filt
43 43 Björn Malmqvist Akalla Kanaan 98 BGK Herrar Veteran 38,640 11 Filt
44 44 Petter Eriksson Norrtälje BGK Oldboys 38,654 13 EB
45 45 Heimo Tarvainen Akalla Kanaan 98 BGK Herrar Veteran 39,011 15 EB
46 46 Carolin Svensson Tyresö BGK Damer Senior 39,299 14 Betong
47 47 Alison Spets Uppsala BGK Flickor A 39,339 11 Filt
48 48 Sixten Magnusson Kristineberg BGK Herrar Veteran 39,413 15 Filt
49 49 Bengt Braesch-Andersen Solna BGK Herrar Veteran 39,465 12 Filt
50 50 John Johansson Kristineberg BGK Herrar Veteran 40,181 19 EB

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2