Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 3
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1159 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass C
Benny Eriksson
Klass C
BGK VK-78
Peter Gade
Klass C
Hammarby BGK
Per-Ove Garesjö
Klass C
BGK Spiik
Åke Gillberg
Klass C
BGK Elit
Lars-Göran Guldbrandsson
Klass C
Umeå Bangolfklubb
Tomas Göransson
Klass C
BGK Elit
Håkan Hallin
Klass C
Strängnäs BGK
Ralf Hedström
Klass C
Tantogårdens BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Joakim Holm
Klass C
Mosås BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Åsa Jakobsson
Klass C
Mosås BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Illi Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Fredrik Ljungberg
Klass C
Södertälje BGK
Lennart Mathiasen
Klass C
BGK Spiik
Einar Mattsson
Klass C
Örnsköldsviks MGK
Bo Nordström
Klass C
Enköpings BGK
Per-Ola Näsman
Klass C
Mosås BGK
Rune Pousette
Klass C
Enköpings BGK
Eva Prennfors
Klass C
Strängnäs BGK
Ginalyn Robertsson
Klass C
Mosås BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Lars-Erik Sundin
Klass C
BGK Spiik
Kristina Svensson
Klass C
Uppsala BGK
Åse Tellia
Klass C
Eskilstuna BGK
Tage Westerberg
Klass C
BGK VK-78
Ryno Vestergren
Klass C
Djulö BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Per Viklund
Klass C
Sundsvalls BGK
Klass D
Sirpa Sinikka Aaltonen
Klass D
Tantogårdens BGK
Jan Adolfsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Arne Andersson
Klass D
Tantogårdens BGK
Conny Andersson
Klass D
Hammarby BGK
Ingela Aspås
Klass D
Sundsvalls BGK
Alexander Berg
Klass D
BGK VK-78
Heinz Boldt
Klass D
Örebro BGK
May Boldt
Klass D
Örebro BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass D
Solna BGK
Eva Elfstrand
Klass D
BGK VK-78
Gullevi Grönholm
Klass D
Haninge BGK
Tommy Göransson
Klass D
BGK Elit
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Jan Jonsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Ann-Margot Karlsson
Klass D
Haninge BGK
Joakim Konradsson
Klass D
Strängnäs BGK
Tom Kungsman
Klass D
Uppsala BGK
Mikael Lind
Klass D
Ålbrons BGK
Teijo Lindholm
Klass D
Södertälje BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online