Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 1
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 978 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
BGK Jönköping
Anna Arab
Klass C
BGK Jönköping
Jonathan Arab-Ekman
Klass A
BGK Jönköping
BGK Linjen
Lorentz Neverland
Klass A
BGK Linjen
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
BGK VK-78
Benny Eriksson
Klass C
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Daga BGK
Andreas Rosenberg
Klass C
Daga BGK
Mats Rosenberg
Klass C
Daga BGK
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass B
Djulö BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
U L
Klass B
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Eskilstuna BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass B
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Eva Prennfors
Klass C
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
Klass B
Eskilstuna BGK
Stefan Wigö
Klass B
Eskilstuna BGK
Gullbergsbro BGK
Mats Eisenschmidt
Klass B
Gullbergsbro BGK
Haga BGK
Mari Aldrev
Klass C
Haga BGK
Fredrik Hasselgren
Klass B
Haga BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Christer Timvik
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Hammarby BGK
Conny Andersson
Klass C
Hammarby BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Hjelmsjö BGK
Martin Lundell
Klass A
Hjelmsjö BGK
Köpings BGK
Gustav Ribbholm
Klass B
Köpings BGK
Malmö BGK
Annelie Lundell
Klass A
Malmö BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Fanny Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tomas Halvarsson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Jan Illmesjö
Klass C
MGK 49 Nyköping
Michael Petersen
Klass C
MGK 49 Nyköping
Peter Vicary
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Robin Andersson
Klass A
Mosås BGK
Per-Ola Näsman
Klass C
Mosås BGK
Julia Sjöberg
Klass B
Mosås BGK
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
Klass C
Norrtälje BGK
Thomas Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Skellefteå BGK
Magnus Mårtensson
Klass A
Skellefteå BGK
Skoghalls BGK
Rasmus Bergqvist
Klass A
Skoghalls BGK
Rikard Lindqvist
Klass B
Skoghalls BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online