Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Strängnäs, MSV Cupen 10
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1021 Logged in: 3
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Robin Andersson
Klass A
Mosås BGK
Robert Gustavsson
Klass A
Örebro BGK
Rikard Lindqvist
Klass A
Enköpings BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Örebro BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Mosås BGK
Bror Wallén
Klass A
Eskilstuna BGK
Klass B
Tommy Blixt
Klass B
BGK Spiik
Tommy Edeving
Klass B
MGK 49 Nyköping
Ronny Ekberg
Klass B
Enköpings BGK
Anton Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Bernt Gustavsson
Klass B
Södertälje BGK
Tomas Halvarsson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Benny Hasth
Klass B
Strängnäs BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
Stig Högkvist
Klass B
Hammarby BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Mikael Lindström
Klass B
Trollhättans BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Michael Petersen
Klass B
MGK 49 Nyköping
Mats Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Julia Sjöberg
Klass B
Mosås BGK
Rikard Sjölund
Klass B
Hammarby BGK
Magnus Sjöö
Klass B
Örebro BGK
Martin Åhs
Klass B
Enköpings BGK
Klass C
Lars Abrahamsson
Klass C
Enköpings BGK
Bertil Andersson
Klass C
Hammarby BGK
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Roger Asp
Klass C
Enköpings BGK
Andreas Ekehult
Klass C
BGK Elit
Peter Gade
Klass C
Hammarby BGK
Per-Ove Garesjö
Klass C
BGK Spiik
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Hans Höglund
Klass C
Södertälje BGK
Åsa Jakobsson
Klass C
Mosås BGK
Jan-Åke Liljeqvist
Klass C
Djulö BGK
Örjan Molin
Klass C
Södertälje BGK
Bo Nordström
Klass C
Enköpings BGK
Eva Prennfors
Klass C
Eskilstuna BGK
Ginalyn Robertsson
Klass C
Mosås BGK
Anders Sandberg Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Lars-Erik Sundin
Klass C
BGK Spiik
Åse Tellia
Klass C
Eskilstuna BGK
Ryno Vestergren
Klass C
Djulö BGK
Klass D
Göte Björklund
Klass D
Daga BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online