Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Solna, Cup Stockholm 6
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 978 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Gun-Britt Englén
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Holmgren
klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Ewa Holmgren
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Rolf Åke Holmgren
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Björn Malmqvist
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Åke Nilsson
klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Heimo Tarvainen
klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
BGK VK-78
Benny Eriksson
klass B
BGK VK-78
Haninge BGK
Reine Hansson
klass B
Haninge BGK
Per-Ola Näsman
klass D
Haninge BGK
Frans Olof Berth Sandberg
klass D
Haninge BGK
Kristineberg BGK
John Johansson
klass D
Kristineberg BGK
Sixten Magnusson
klass C
Kristineberg BGK
Banoo Makki
klass C
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
klass B
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
klass B
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
klass C
Norrtälje BGK
Thomas Helgesson
klass B
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
klass B
Norrtälje BGK
Emelie Lönnroth
klass D
Norrtälje BGK
Jan Lönnroth
klass C
Norrtälje BGK
Martin Lönnroth
klass A
Norrtälje BGK
Tony Pettersson
klass D
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
klass C
Solna BGK
Jan Kilström
klass C
Solna BGK
Filip Wahlmark
klass B
Solna BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
klass B
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
klass B
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
klass D
Sundbybergs BGK
Karl-Erik Mikkelsen
klass D
Sundbybergs BGK
Björn Nilsson
klass C
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
klass A
Sundbybergs BGK
Rasmus Schedin
klass A
Sundbybergs BGK
Christian Söderqvist
klass C
Sundbybergs BGK
Hans Tapper
klass D
Sundbybergs BGK
Gabriel Yngve
klass B
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
klass A
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Sirpa Sinikka Aaltonen
klass D
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
klass D
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
klass B
Tantogårdens BGK
Arne Backman
klass C
Tantogårdens BGK
Nappe Benchemsi
klass D
Tantogårdens BGK
Ivica Glas
klass D
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
klass B
Tantogårdens BGK
Arne Hellberg
klass D
Tantogårdens BGK
Nicklas Jardegart
klass C
Tantogårdens BGK
Stefan Lundin
klass D
Tantogårdens BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online