Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 2
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1205 Logged in: 1
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Robin Andersson
Klass A
Mosås BGK
Jon Björklund
Klass A
Tantogårdens BGK
Johan Carlsson
Klass A
Haga BGK
Krister Ekdahl
Klass A
Nässjö BGK
Hans Fryklund
Klass A
Enköpings BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Jakobsson
Klass A
Sundbybergs BGK
Lennart Jansson
Klass A
Örebro BGK
Micke Jonsson
Klass A
Sundbybergs BGK
Bengt Karlsson
Klass A
Nässjö BGK
Mikael Karlsson
Klass A
Tyresö BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Magnus Mårtensson
Klass A
Skellefteå BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Örebro BGK
Peter Persson
Klass A
Södertälje BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Mosås BGK
Jan Söderqvist
Klass A
Södertälje BGK
Bror Wallén
Klass A
Eskilstuna BGK
Klass B
Lars Abrahamsson
Klass B
Enköpings BGK
Jan Åke Andersson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Tommy Blixt
Klass B
BGK Spiik
Mats Eisenschmidt
Klass B
Gullbergsbro BGK
Ronny Ekberg
Klass B
Enköpings BGK
Peter Elfvén
Klass B
Uppsala BGK
Anton Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Peter Gade
Klass B
Hammarby BGK
Bernt Gustavsson
Klass B
Södertälje BGK
Tomas Halvarsson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Thomas Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Martin Holmlund
Klass B
Sundbybergs BGK
Stig Högkvist
Klass B
Hammarby BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Mikael Lindström
Klass B
Trollhättans BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Birgitta Malmgren
Klass B
Örnsköldsviks MGK
Christer Mosswald
Klass B
Mosås BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Stig Pettersson
Klass B
Stora Tuna BGK
Mats Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Rolf Strandberg
Klass B
Eskilstuna BGK
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Kaj Söderqvist
Klass B
Södertälje BGK
Stig Westerberg
Klass B
BGK VK-78
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online