Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 1
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1289 Logged in: 2
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
BGK VK-78
Rasmus Bergqvist
Klass A
BGK VK-78
Åke Lundberg
Klass C
BGK VK-78
Patrik Wessling
Klass C
BGK VK-78
Djulö BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
Leif Jandrin
Klass C
Djulö BGK
U L
Klass B
Djulö BGK
Jan-Åke Liljeqvist
Klass C
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Ryno Vestergren
Klass C
Djulö BGK
Eskilstuna BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass C
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass C
Eskilstuna BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Eva Prennfors
Klass C
Eskilstuna BGK
Rolf Strandberg
Klass B
Eskilstuna BGK
Ingela Wigö
Klass C
Eskilstuna BGK
Stefan Wigö
Klass C
Eskilstuna BGK
Haga BGK
Fredrik Hasselgren
Klass A
Haga BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Alexander Timvik
Ungdom A
Haga BGK
Christer Timvik
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Lars Wallentin
Klass C
Haninge BGK
Köpings BGK
Mattias Larsson
Klass C
Köpings BGK
Johan Lyckebring
Klass C
Köpings BGK
Gustav Ribbholm
Klass C
Köpings BGK
Leif Sjöholm
Klass C
Köpings BGK
Stefan Söderqvist
Klass B
Köpings BGK
MGK 49 Nyköping
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Håkan Berg
Klass C
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Jan Illmesjö
Klass C
MGK 49 Nyköping
Peter Vicary
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Ann-Marie Lindvall
Klass C
Mosås BGK
Jan Lindvall
Klass B
Mosås BGK
Skellefteå BGK
Lars-Göran Guldbrandsson
Klass B
Skellefteå BGK
Skönsbergs SK
Mattias Brännström
Klass A
Skönsbergs SK
Erik Hjalmarsson
Klass B
Skönsbergs SK
Mikael Sjöblom
Klass C
Skönsbergs SK
Strängnäs BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
Klass C
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Robin Andersson
Klass A
Södertälje BGK
Jonathan Arab-Ekman
Klass B
Södertälje BGK
Bernt Gustavsson
Klass B
Södertälje BGK
Simon Levander
Klass A
Södertälje BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online