Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 2
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1135 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Askims BGK
Rasmus Schedin
Klass A
Askims BGK
BGK Linjen
Annelie Lundell
Klass A
BGK Linjen
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Bror Wallén
Klass B
BGK Spiik
BGK VK-78
Rasmus Bergqvist
Klass B
BGK VK-78
Tommy Bertelson
Klass C
BGK VK-78
David Lund
Klass C
BGK VK-78
Djulö BGK
Johan Andersson
Klass A
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass B
Djulö BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
U L
Klass B
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Enköpings BGK
Jimmy Ekberg
Klass C
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Gerd Andersson
Klass C
Eskilstuna BGK
Sven-Olof Birgersson
Klass B
Eskilstuna BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Ronnie Lundgren
Klass A
Eskilstuna BGK
Fredrik Mets
Klass A
Eskilstuna BGK
Andreas Ravetti
Klass A
Eskilstuna BGK
Eric Tellia Vestin
Ungdom BC
Eskilstuna BGK
Haga BGK
Kenneth Gustavsson
Klass B
Haga BGK
Mikael Johansson
Klass B
Haga BGK
Margaretha Karlsson
Klass C
Haga BGK
Nicklas Karlsson
Klass A
Haga BGK
Jan-Åke Liljeqvist
Klass C
Haga BGK
Christian Olsson
Klass B
Haga BGK
Mikael Poduschkin
Klass A
Haga BGK
Christer Timvik
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Kalmar MGK
Peter Vicary
Klass C
Kalmar MGK
Köpings BGK
Erik Einan
Klass B
Köpings BGK
Per Einan
Klass B
Köpings BGK
Gustav Ribbholm
Klass C
Köpings BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Ungdom BC
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Jan Lindvall
Klass B
Mosås BGK
Skellefteå BGK
Lars-Göran Guldbrandsson
Klass C
Skellefteå BGK
Jacob Lindström
Klass B
Skellefteå BGK
Skoghalls BGK
Marcus Ljungblad
Klass C
Skoghalls BGK
Skönsbergs SK
Mattias Brännström
Klass A
Skönsbergs SK
Johan Hagström
Klass A
Skönsbergs SK
Mikael Sjöblom
Klass C
Skönsbergs SK
Hans Velander
Klass A
Skönsbergs SK
Strängnäs BGK
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Joakim Lindström
Klass C
Strängnäs BGK
Stefan Söderqvist
Klass B
Strängnäs BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online