Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Mosås, 50-års Jubileum MSV Cupen
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1125 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
BGK Elit
Jimmie Karhapää
Klass D
BGK Elit
David Lund
Klass D
BGK Elit
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Bror Wallén
Klass A
BGK Spiik
BGK VK-78
Eva Elfstrand
Klass C
BGK VK-78
Åke Lundberg
Klass B
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass C
BGK VK-78
Daga BGK
Göte Björklund
Klass D
Daga BGK
Johan Carlsson
Klass A
Daga BGK
Jonas Holmberg
Klass C
Daga BGK
Andreas Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Lennart Rundström
Klass C
Daga BGK
Sabine Rundström
Klass D
Daga BGK
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass C
Djulö BGK
Stefan Eriksson
Klass D
Djulö BGK
Anton Hagberg
Klass D
Djulö BGK
Roberth Hummelgren
Klass C
Djulö BGK
U L
Klass C
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Enköpings BGK
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Bo Nordström
Klass D
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
Klass A
Eskilstuna BGK
Simon Levander
Klass B
Eskilstuna BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Åse Tellia
Klass D
Eskilstuna BGK
Eric Tellia Vestin
Ungdom
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass D
Eskilstuna BGK
Garphyttans BGK
Peter Hjälm
Klass B
Garphyttans BGK
Haga BGK
Benny Claesson
Klass D
Haga BGK
Mikael Johansson
Klass C
Haga BGK
Margaretha Karlsson
Klass D
Haga BGK
Jan-Åke Liljeqvist
Klass C
Haga BGK
Christer Timvik
Klass D
Haga BGK
Leif Tjernström
Klass C
Haga BGK
Ryno Vestergren
Klass C
Haga BGK
Hårdton IK
Leif Savefors
Klass C
Hårdton IK
Köpings BGK
Erik Einan
Klass A
Köpings BGK
Veikko Holmisto
Klass D
Köpings BGK
Gustav Ribbholm
Ungdom
Köpings BGK
Leif Svensson
Klass C
Köpings BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Ungdom
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass D
MGK 49 Nyköping
Jan Illmesjö
Klass C
MGK 49 Nyköping
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online