Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NC, Norrtälje Mattesminnes CUP
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1102 Logged in: 8
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Aros BGK
Lennart Kensert
Mattesminnes CUP
Aros BGK
BGK VK-78
Sven-Olof Eriksson
Mattesminnes CUP
BGK VK-78
Magnus Johansson
Mattesminnes CUP
BGK VK-78
Lars-Olov Lind
Mattesminnes CUP
BGK VK-78
Tony Strömberg
Mattesminnes CUP
BGK VK-78
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Mattesminnes CUP
Enköpings BGK
Ersta MGK
Kennet Fosshaug
Mattesminnes CUP
Ersta MGK
Jan Lönnroth
Mattesminnes CUP
Ersta MGK
Johan Lönnroth
Mattesminnes CUP
Ersta MGK
Haninge BGK
Lars Wallentin
Mattesminnes CUP
Haninge BGK
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
Mattesminnes CUP
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Andreas Amsjö
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Thomas Helgesson
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Anette Holgersson
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Marit Järvinen
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Kent Wiman
Mattesminnes CUP
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Mattesminnes CUP
Solna BGK
Jan Kilström
Mattesminnes CUP
Solna BGK
Christer Malmqvist
Mattesminnes CUP
Solna BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Tyko Gustavsson
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Camilla Högberg
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Claes Lindqvist
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Ricard Lockner
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Thomas Suominen
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Hans Tapper
Mattesminnes CUP
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
Mattesminnes CUP
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Sirpa Sinikka Aaltonen
Mattesminnes CUP
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
Mattesminnes CUP
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Patrik Eliasson
Mattesminnes CUP
Tyresö BGK
Birger Lindell
Mattesminnes CUP
Tyresö BGK
Krister Magnusson
Mattesminnes CUP
Tyresö BGK
Ronny Starkenberg
Mattesminnes CUP
Tyresö BGK
Christer Söderlund
Mattesminnes CUP
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Kerstin Andersson
Mattesminnes CUP
Uppsala BGK
Peter Elfvén
Mattesminnes CUP
Uppsala BGK
Anders Wiklund
Mattesminnes CUP
Uppsala BGK
Ulrika Wiklund
Mattesminnes CUP
Uppsala BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online