Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, Solna CUPsthlm del6
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 1340 Logged in: 1
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Gun-Britt Englén
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Holmgren
C
Akalla Kanaan 98 BGK
Rolf Åke Holmgren
D
Akalla Kanaan 98 BGK
John Johansson
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Mikael Lagman
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Sixten Magnusson
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Björn Malmqvist
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Marianne Malmqvist
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Åke Nilsson
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
C
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
D
Akalla Kanaan 98 BGK
Kristineberg BGK
Lars Ekström
D
Kristineberg BGK
Lena Hederberg
D
Kristineberg BGK
John Johansson
D
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
C
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
B
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Andreas Amsjö
A
Norrtälje BGK
Petter Eriksson
D
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
B
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
B
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
D
Solna BGK
Jan Kilström
C
Solna BGK
Per Örneblad
D
Solna BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
B
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
A
Sundbybergs BGK
Emil Carlsson
C
Sundbybergs BGK
Martin Holmlund
C
Sundbybergs BGK
Anders Jakobsson
A
Sundbybergs BGK
Ricard Lockner
C
Sundbybergs BGK
Eva-Lena Lundin
C
Sundbybergs BGK
Magnus Lundin
D
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
D
Sundbybergs BGK
Karl-Erik Mikkelsen
D
Sundbybergs BGK
Björn Nilsson
C
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
B
Sundbybergs BGK
Hans Tapper
D
Sundbybergs BGK
Peter Wahlberg
A
Sundbybergs BGK
Södertälje BGK
Jan Söderqvist
A
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Arne Andersson
D
Tantogårdens BGK
Arne Backman
D
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
D
Tantogårdens BGK
Anders Öhman
C
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Reine Hansson
C
Tyresö BGK
Birger Lindell
B
Tyresö BGK
Krister Magnusson
A
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Marco Arancibia
D
Uppsala BGK
Victor Bohlin
D
Uppsala BGK
Peter Elfvén
B
Uppsala BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online