Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Cup Stockholm 6 Solna EB
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1568 Logged in: 1
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Daniel Holmgren
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Rolf Åke Holmgren
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Bengt Jansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Margareta Jansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
John Johansson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Åke Nilsson
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Bengt Rundqvist
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Yvonne Rundqvist
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Askims BGK
Rasmus Schedin
Klass A
Askims BGK
BGK VK-78
Pierre Geerhold
Klass C
BGK VK-78
Magnus Johansson
Klass C
BGK VK-78
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
Klass B
Enköpings BGK
Per-Åke Berg
Klass C
Enköpings BGK
Roger Svensson
Klass A
Enköpings BGK
Ersta MGK
Conny Blomqvist
Klass B
Ersta MGK
Kennet Fosshaug
Klass A
Ersta MGK
Johan Lönnroth
Klass B
Ersta MGK
Martin Lönnroth
Klass B
Ersta MGK
Lars Svensson
Klass A
Ersta MGK
Haninge BGK
Sirpa Sinikka Aaltonen
Klass D
Haninge BGK
Arne Andersson
Klass D
Haninge BGK
Sixten Magnusson
Klass D
Haninge BGK
Lars Wallentin
Klass C
Haninge BGK
Kristineberg BGK
Lars Ekström
Klass D
Kristineberg BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Staffan Söderlund
Klass B
Kristineberg BGK
Norrtälje BGK
Andreas Amsjö
Klass B
Norrtälje BGK
Christer Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Lars Åke Holgersson
Klass B
Norrtälje BGK
Tony Pettersson
Klass D
Norrtälje BGK
Solna BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass D
Solna BGK
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
Christer Malmqvist
Klass D
Solna BGK
Stockholms BGK
Bo Almgren
Klass C
Stockholms BGK
Sundbybergs BGK
Roger Blomqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Emil Carlsson
Klass C
Sundbybergs BGK
Camilla Högberg
Klass D
Sundbybergs BGK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Ricard Lockner
Klass B
Sundbybergs BGK
Eva-Lena Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
Magnus Lundin
Klass D
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
Klass C
Sundbybergs BGK
Karl-Erik Mikkelsen
Klass D
Sundbybergs BGK
Björn Nilsson
Klass C
Sundbybergs BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Thomas Suominen
Klass C
Sundbybergs BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online