Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Daga(MSVC9)
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1581 Logged in: 1
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Johan Andersson
Klass A
Djulö BGK
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Lars-Göran Berg
Klass A
MGK 49 Nyköping
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Bernt Gustavsson
Klass A
Södertälje BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Tyresö BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Örebro BGK
Anders Wallin
Klass A
MGK 49 Nyköping
Daniel Ågren
Klass A
Södertälje BGK
Klass B
Jan Åke Andersson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Erik Einan
Klass B
Köpings BGK
Guy Johansson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Daniel Karlsson
Klass B
Mjölby BGK
Simon Levander
Klass B
Eskilstuna BGK
Andreas Rosenberg
Klass B
Hammarby BGK
Anders Roswall
Klass B
Örebro BGK
Peter Vicary
Klass B
MGK 49 Nyköping
Klass C
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Roger Andersson
Klass C
Daga BGK
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Ragnar Eng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Ingela Eriksson
Klass C
Djulö BGK
Benny Hasth
Klass C
Strängnäs BGK
Jonas Holmberg
Klass C
Daga BGK
Roberth Hummelgren
Klass C
Djulö BGK
U L
Klass C
Djulö BGK
Joakim Larsson
Klass C
Tyresö BGK
Peter Lindqvist
Klass C
Djulö BGK
Leif Lövström
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mikael Persson
Klass C
Örebro BGK
Ginalyn Robertsson
Klass C
Örebro BGK
Mats Rosenberg
Klass C
Hammarby BGK
Magnus Sjöö
Klass C
Hammarby BGK
Filip Springfeldt
Klass C
Köpings BGK
Lennart Stener
Klass C
Strängnäs BGK
Leif Svensson
Klass C
Köpings BGK
Leif Tjernström
Klass C
Haga BGK
Kjell Åke Wallin
Klass C
MGK 49 Nyköping
Sara Wallin
Klass C
MGK 49 Nyköping
Ryno Vestergren
Klass C
Haga BGK
Stefan Wigö
Klass C
Eskilstuna BGK
Bert Åndberg
Klass C
MGK 49 Nyköping
Klass D
Anette Andersson
Klass D
Strängnäs BGK
Petra Andersson
Klass D
Strängnäs BGK
Rolf Andersson
Klass D
MGK 49 Nyköping
Sven Bergström
Klass D
Haga BGK
Göte Björklund
Klass D
Daga BGK
Eva Carlsson
Klass D
Daga BGK
Benny Claesson
Klass D
Haga BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online