Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Cup Stockholm 4, Norrtälje BGK
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 1423 Logged in: 4
Version 2.2.0.2
2023-10-02 16:11
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Roger Blomqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Sven-Olof Eriksson
Klass A
BGK VK-78
Kennet Fosshaug
Klass A
Ersta MGK
Anders Görlin
Klass A
Sundbybergs BGK
Mikael Lindblom
Klass A
Sundsvalls BGK
Ronnie Lundgren
Klass A
Sundbybergs BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
S-I Mellqvist
Klass A
Sundsvalls BGK
Morgan Munter
Klass A
Sundsvalls BGK
Bengt Neuman
Klass A
Sundsvalls BGK
Peter Nordin
Klass A
Sundsvalls BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Tyresö BGK
Andreas Ravetti
Klass A
Sundbybergs BGK
Lars Svensson
Klass A
Ersta MGK
Christer Söderlund
Klass A
Tyresö BGK
Peter Söderlund
Klass A
Sundsvalls BGK
Staffan Söderlund
Klass A
Kristineberg BGK
Jan Söderqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Peter Wahlberg
Klass A
Sundbybergs BGK
Kent Wiman
Klass A
Norrtälje BGK
Niclas Witte
Klass A
BGK VK-78
Klass B
Lars Abrahamsson
Klass B
Enköpings BGK
Andreas Amsjö
Klass B
Norrtälje BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Inge Eriksson
Klass B
BGK VK-78
Jan Eriksson
Klass B
Norrtälje BGK
Pierre Geerhold
Klass B
BGK VK-78
Tyko Gustavsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Christer Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Lennart Kensert
Klass B
Aros BGK
Sandra Kungsman
Klass B
Uppsala BGK
Birger Lindell
Klass B
Tyresö BGK
Hans Lindström
Klass B
Örnsköldsviks MGK
Ricard Lockner
Klass B
Sundbybergs BGK
Åke Lundberg
Klass B
BGK VK-78
Sture Nordblom
Klass B
Ersta MGK
Benno Pedersen
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Mikael Poduschkin
Klass B
Haga BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Ronny Starkenberg
Klass B
Tyresö BGK
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Stig Westerberg
Klass B
Norrtälje BGK
Peter Wiklund
Klass B
Ersta MGK
Klass C
Arne Andersson
Klass C
Haninge BGK
Gerd Andersson
Klass C
Eskilstuna BGK
Sara Andersson
Klass C
Tyresö BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online