HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Tävlingar / Resultat
Tävlingsresultat NT, Solna Cupstockholm del. 6  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 77  Logged in: 0
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Ladda ner resultatrapport i PDF-format eller Excel-format. Excelrapporten kräver Excel 2000.

Plac Namn Klubb S1S2S3 S:a Snitt
14 Sirpa Sinikka Aaltonen Tantogårdens BGK 443440 118 39,3
1 Bo Almgren Kristineberg BGK 272726 80 26,7
8 Arne Andersson Tantogårdens BGK 413230 103 34,3
3 Sebastian Andersson BGK Linjen 242524 73 24,3
8 Marco Arancibia Uppsala BGK 292932 90 30,0
16 Arne Backman Tantogårdens BGK 333532 100 33,3
10 Per-Åke Berg Solna BGK 283333 94 31,3
9 Roger Blomqvist Sundbybergs BGK 343227 93 31,0
2 Eric Bohlin Uppsala BGK 232325 71 23,7
5 Bengt Braesch-Andersen Solna BGK 293326 88 29,3
8 Jimmy Ekberg Enköpings BGK 313327 91 30,3
7 Peter Elfvén Uppsala BGK 332829 90 30,0
7 Gun-Britt Englén Akalla Kanaan 98 BGK 303339 102 34,0
4 Reine Hansson Tyresö BGK 283128 87 29,0
2 Ralf Hedström Tantogårdens BGK 283129 88 29,3
14 Christer Helgesson Norrtälje BGK 333530 98 32,7
11 Arne Hellberg Tantogårdens BGK 313840 109 36,3
10 Stefan Henriksson Akalla Kanaan 98 BGK 333130 94 31,3
4 Lars Åke Holgersson Norrtälje BGK 292927 85 28,3
3 Daniel Holmgren Akalla Kanaan 98 BGK 293027 86 28,7
10 Ewa Holmgren Akalla Kanaan 98 BGK 343737 108 36,0
3 Rolf Åke Holmgren Akalla Kanaan 98 BGK 272834 89 29,7
4 Nicklas Jardegart Tantogårdens BGK 372729 93 31,0
9 Claes Johansson Enköpings BGK 343140 105 35,0
12 John Johansson Kristineberg BGK 413535 111 37,0
18 Jan Kilström Solna BGK 353634 105 35,0
3 Birger Lindell Tyresö BGK 292629 84 28,0
5 Ronnie Lundgren Haga BGK 342429 87 29,0
1 Krister Magnusson Tyresö BGK 242322 69 23,0
19 Sixten Magnusson Akalla Kanaan 98 BGK 423434 110 36,7
1 Björn Malmqvist Akalla Kanaan 98 BGK 272930 86 28,7
17 Egon Mikkelsen Sundbybergs BGK 353333 101 33,7
13 Karl-Erik Mikkelsen Sundbybergs BGK 343642 112 37,3
9 Mohammad Mousavi Kristineberg BGK 323426 92 30,7
6 Johannes Olanders Uppsala BGK 283031 89 29,7
10 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK 323530 97 32,3
16 Tony Pettersson Norrtälje BGK 414145 127 42,3
5 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 312432 87 29,0
13 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK 293136 96 32,0
5 Anders Schedin Sundbybergs BGK 282829 85 28,3
17 Chamilla Sigvardsdotter Tantogårdens BGK 554453 152 50,7
2 Ronny Starkenberg Tyresö BGK 292627 82 27,3
12 Thomas Suominen Sundbybergs BGK 313133 95 31,7
6 Kristina Svensson Uppsala BGK 292832 89 29,7
4 Roger Svensson Tyresö BGK 222828 78 26,0
1 Staffan Söderlund Kristineberg BGK 272527 79 26,3
5 Christian Söderqvist Sundbybergs BGK 423027 99 33,0
15 Hans Tapper Sundbybergs BGK 434038 121 40,3
2 Filip Wahlmark Solna BGK 252632 83 27,7
15 Lars Wallentin Haninge BGK 313632 99 33,0

Första sidan Bakåt Nästa sida Sista sidan 

1 2