Namn |
Klubb |
Distrikt |
Bantyp |
Status |
Deltagare |
Delt |
Startdatum |
Touren 1 Filt Alelyckan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
50 |
2010-10-31 |
TOP - 8 EB Kval 1 Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
36 |
2010-10-23 |
Top-10 Filt Kval 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
151 |
2010-10-17 |
EB-DM Mellansvenska
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
47 |
2010-10-03 |
Europa Cupen, Wien, Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2010-09-30 |
Division 2 Norra A, MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
34 |
2010-09-05 |
EM, Betong, Predazzo
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2010-08-25 |
EM, EB, Predazzo
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
13 |
2010-08-25 |
Oldtimers EM Betong Cheb
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2010-08-11 |
Oldtimers EM EB Cheb
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2010-08-11 |
Junior VM EB, Sochi
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
10 |
2010-08-10 |
Elitserien, Munktell EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2010-07-24 |
Val di Fiemme Trophy, EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2010-05-22 |
Val di Fiemme Trophy, Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2010-05-22 |
Division 1 Norra, MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
45 |
2010-05-15 |
45 Ostturnier, EB, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
16 |
2010-04-03 |
45 Ostturnier, Betong, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
16 |
2010-04-03 |
Top-12 EB Final MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
35 |
2010-04-03 |
Tjejfemman 2010
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
55 |
2010-03-27 |
Top-10 Final MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2010-03-20 |
TOP - 8 EB FINAL Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
28 |
2010-03-20 |
Danish Matchplay Odense
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2010-03-13 |
U23 Vedano
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2010-03-07 |
Top-10 Kval 3 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
107 |
2010-02-28 |
Västsvenska Serien Div. 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2010-02-27 |
TOP - 8 EB Kval 4 Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
42 |
2010-02-27 |
EB-Maraton MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
76 |
2010-02-06 |
Top-12 EB Kval 3 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
70 |
2010-01-31 |
TOP - 8 EB Kval 3 Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
45 |
2010-01-30 |
Västsvenska Serien Div. 2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
31 |
2010-01-17 |
TOP - 8 EB Kval 2 Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
47 |
2009-12-12 |
Västsvenska Serien Div. 2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
30 |
2009-12-06 |
Top-10 Kval 2 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
118 |
2009-12-06 |
Top-12 EB Kval 2 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
86 |
2009-11-22 |
Olofströms Cupen
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2009-11-07 |
Västsvenska Serien Div. 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
49 |
2009-11-07 |
Top-12 EB Kval 1 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
65 |
2009-10-25 |
TOP - 8 EB Kval 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
44 |
2009-10-24 |
Top-10 Kval 1 MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
132 |
2009-10-18 |
Europacupen, Vaduz
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
21 |
2009-10-01 |
Div 2 Norra A, MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
33 |
2009-09-06 |
VM i Odense Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
15 |
2009-08-19 |
VM i Odense EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
15 |
2009-08-19 |
Ålborgs Internationella Tävling
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
3 |
2009-08-08 |
JEM Waldshut Tyskland EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2009-08-05 |
JEM Waldshut Tyskland Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2009-08-05 |
SEM Lamego Portugal EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2009-08-05 |
SEM Lamego Portugal Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
11 |
2009-08-05 |
Norska Mästerskapen EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
2 |
2009-08-01 |
Odense MC 33. Int. EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
3 |
2009-07-26 |